Modeller

Sizin Volvo'nuz Hangisi?

Volvo V40

Küçük Volvo, Büyük Karakter

Size her gün mutluluk verecek şekilde tasarlandı ve ister şehir içinde ister şehir dışı gezide, her zaman ilham verici bir sürüş sunuyor.

Volvo V40 CC

Şehirden Kaçış Otomobili

Sağlam tasarım öğelerine ve artırılmış yüksekliğe sahip kompakt bir hatchback. Spontane bir macera için mükemmel hale getirildi.

Volvo S60

Sürüş Önemli Olduğunda

Mükemmel kullanım, doğal sürüş dinamikleri ve efsanevi Volvo konforu, nefes kesen şık bir formda bu otomobilde bir arada.

Volvo V60

Evinize Giden Uzun Yolu Seçin

Bir station’ın çok yönlülüğüne ihtiyaç duyan ancak bir spor otomobilin gelişmiş yol tutuşunu da isteyenler için Volvo V60.

Volvo S90

Kendinizi İfade Edin

Modern teknoloji sistemimiz İsveç yenilikçiliğini mükemmel bir şekilde yansıtıyor; minimal, sezgisel ve maksimum eğlence için tasarlandı.

Volvo XC60

Her Yerde Rahat

Hem şehirde, hem gezide, hem de şehir sınırları dışında macera arayan sürücüler için mükemmel bir otomobil, tabi ki Volvo XC60

Volvo V90 Cross Country

Maceranızı Seçin

Maceralarında şık da olmak isteyenler için son derece yetenekli lüks wagon. V90 Cross Country’inizde iyi düşünülmüş ayrıntılarla çevrilisiniz.

Volvo XC90

İsveç Zarafeti

Uyumlu tasarım, saf, karmaşık olmayan lüks, gelişmiş güvenlik ve 7 yolcu için de konfor. XC90’ın gücünü ve çevresel ayak izini iyileştirdik.

Back to top