Sigorta

Aracınız, işyeriniz ve eviniz garanti altında...

MEZCAR İLE GÜVENDESİNİZ

Mez Oto Grup bünyesinde bulunan çok sayıda sigorta şirketi anlaşması ile size en uygun kasko ve zorunlu trafik sigortası fiyatı verme konusunda iddialıyız.

Sigorta Hizmetlerimiz

Maksimum Kasko

Trafik hepimizin ortak derdi. Her gün direksiyon başında saatler geçiriyoruz. Üstüne birde irili ufaklı kazalarla uğraşıyor, günden güne artan hırsızlık haberleriyle tedirgin oluyoruz. Seller, depremler, yangınlar oluyor ve canımız kadar sevdiğimiz otomobilimiz mutlaka zarar görüyor. Masrafımız hiç bitmiyor. Ama, artık Kasko Sigortası sizi, masraftan kurtarıyor.

Maksimum Ticari Kasko

Aracınızı trafik kazaları, yangın, hırsızlık gibi risklerin yanı sıra deprem, sel ve su baskını gibi doğal afetler, halk hareketleri sonucunda oluşabilecek zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Yetkili olmayan kişiler tarafından çekilen aracınıza gelen zararlar ile sigara ve benzeri maddelerin teması ile meydana gelen yangın dışındaki zararlar da güvence altında.

Zorunlu Trafik Sigortası

Herhangi bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına alır. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan zorunlu bir sigorta ürünüdür.

Evim Paket Sigortası

Sizi yağmurdan, soğuktan, dışarıdaki tehlikelerden koruyan evinizin de korunmaya ihtiyacı olduğunu hiç düşündünüz mü? Evim Sigortası; evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar güvence altına alıyor. Hem de geniş kapsamlı teminatlarla.

Zorunlu Deprem Sigortası

Depremlerde oluşabilecek bina hasarlarınızı DASK güvence altına alıyor. 587 sayılı Zorunlu Deprem sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararnamenin ikinci maddesi hükmü gereğince zorunlu tutulan ve evinizi deprem riskine karşı teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

İşyerim Paket Sigortası

İşyerlerini geniş kapsamlı teminatlarla güvence altına alan bir sigorta paketi: İşyerim Paket Sigortası. Tek sigortayla her şey teminat altında…

SİGORTA ACENTELİKLERİMİZ

Back to top