Oto Kuaför

MAKS (Mez Araç Koruma Sistemleri)

Aracınızı sadece sevmeniz yetmez. İlk günkü parlaklığını koruması için profesyonel bir ekibe danışmanız gerekir…

motor-koruma

Motor Koruma

Motora solvent içermeyen su bazlı ürünler ile kemikleşmiş tüm yağ ve kirler temizlenip motorun ilk günkü görünümüne kavuşması sağlanarak koruma uygulanır.

koltuk-koruma

Koltuk Koruma

Otomobilinizin koltuk ve kumaş aksamlarına uygulanan özel ürün döşeme üzerinde yağ, kir ve leke oluşmasını önler.

yogun-boya-koruma

Yoğun Boya Koruma

Aracınızın boyasını ilk günkü haline getirerek parlak kalmasını ve dış etkenlere karşı korumasını sağlar. Deri koltuklarda deri besleyici ve koruma uygulanır.

ic-antibakteriyel-temizlik

İç Antibakteriyel Temizlik

Araç içindeki tüm döşeme ve kaplamalar , klima ve havalandırma sistemlerinin özel antibakteriyel malzemeler kullanılarak detaylı temizlenmesi hizmetidir.

cam-filmi-uygulamasi

Cam Filmi Uygulaması

Güneş ışınlarının etkisini azaltmaya ve dış darbelere karşı araç güvenliğini arttırmaya yönelik bir uygulamadır. Uzun yol kullanımında güneş ışığını kestiği için klimanın daha az çalışması sonucu yakıt tasarrufu sağlar .

arac-yikama

Araç İç Dış Yıkama

Fırçasız, süngersiz yıkamadır. Araç üzerine köpük püskürtülür. Kısa sürede köpük araç üzerine yapışmış inatçı kirleri söker ve temizler. Tazyikli su tutulduğunda araç yüzeyi pırıl pırıl temizlenir. Plastik aksamları canlandırır. Hiçbir yan etki ve deformasyon olusturmayan harika bir uygulamadir

lastik-temizligi

Jant ve Lastik Temizliği

Jant üzerinde birikmiş fren balata tozları, yağ, çevreden kaynaklanan kirlilik vb. gibi olumsuz durumlar jant bakım ürünleriyle giderilir. Lastik temizleme ve koruma ürünleri ile de lastiklerdeki tüm kirlilikleri ortadan kaldırır. Lastik içerisine işlemiş olan UV ışınlarının neden olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırarak, daha esnek ve güzel bir görünüme kavuşturur.

far-temizligi

Far Temizliği

Güneşten solmuş , kirlenmiş , kararmış, oksitlenmiş farlar hem aracın görünümünü hem de geceleri aydınlatma gücünü etkilemektedir.Farlarınızı yenileri ile değiştirmek maliyetli bir çözüm yoludur. Bilinçsizce yapılan far temizleme işlemi aracınızın far plastiğinde çiziklere neden olmaktadır. Farlarınızın tekrar yeni gibi görünmesi için servisimize getirmeniz yeterlidir. Farlarınızın orijinalliğini kesinlikle bozmadan ve yıpratmadan ilk günkü gibi temiz ve parlak görünüme kavuşturuyoruz.

Back to top